Helmer LK510 - GPS lokátor + Powerbank

Nový produkt

GPS lokátor pro sledování cenností s extra dlouhou výdrží až 50 dní. Lokátor lze použít i jako Powerbanku pro Váš mobilní telefon, či jako svítilnu.

Více informací

19 ks

2 494 Kč s DPH
2 061 Kč bez DPH

Včetně 4 Kč pro ekologickou daň

Více informací

GPS lokátor pro sledování cenností s extra dlouhou výdrží až 50 dní. Lokátor lze použít i jako Powerbanku pro Váš mobilní telefon, či jako svítilnu.

Přístroj využívá signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů. Zařízení umožňuje sledování
a lokalizaci objektů s určením přesné polohy pomocí GPS a následném zaslání informací a přesných souřadnic do mobilní aplikace. Pro zajištění bezproblémové funkčnosti lokátoru se doporučuje využít SIM karty, která umí odesílat SMS + datový tarif. Maximální spotřeba dat je u lokátoru spočítána na 30MB/měsíc.
Lokátor Vám rovněž na vyžádání dokáže odeslat SMS s linkem do mapy, kde se právě nachází, bez nutnosti používat mobilní aplikaci a datovou SIM kartu.

Sledování a ovládání lokátoru pomocí mobilní aplikace

Lokátor lze ovládat a sledovat pomocí mobilní aplikace, kterou lze stáhnout pomocí QR kódu, popř. z databáze Obchod Play. K dispozici jsou verze pro Android i IOS.

Funkce aplikace

Real-time tracking
V podstatě nejspolehlivější a nejpřesnější zjištění okamžité polohy lokátoru. Poloha lokátoru se aktualizuje každých 15 vteřin a Vy tak můžete sledovat jeho pohyb On-line.

Historical
Možnost zobrazení pozicí lokátoru za vybraný časový interval.

Geofence

Umožňuje nastavit území, které když lokátor opustí, odešle SMS informaci na hlavní monitorovací číslo „Main monitoring number“

Settings
Change password – umožní změnit heslo pro přístup do aplikace
Interval for uploading GPS location data – nastaví interval odesílání dat o GPS pozici. Na výběr možnosti: výběr možnosti: každých 30s (výdrž baterie je pak 72hodin), 10min. (30dní), 60min (50dní)
Main monitoring number- zadané tel. číslo, na které hodinky posílají důležité upozornění, např. o blížícím se vybití baterie, nebo o opuštění Geofence.
Arms –lokátor umí odeslat varování, v případě, že detekuje otřesy, nebo zvuky ve svém okolí


Technické specifikace

- podporované sítě: GSM / GPRS
- GSM frekvence: 850 / 900 / 1800 / 1900
- poziční přesnost: 10-15m (např. při špatném počasí může být přesnost horší)
- výdrž baterie: Až 50 dní ve stand-by
- typ baterie: dobíjecí 3,7 V 4500 mAh Li-Ion akumulátor
- pracovní teplota: –20 až 70 °C
- rozměry: 122×51×25 mm
- váha: 130 g
- vodotěsnost: IP 54


Helmer TM je registrovanou obchodní značkou naší společnosti.
Spolupracujeme s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny

1 další produkt ve stejné kategorii: