Helmer LK 708 modré - dětské hodinky s GPS lokátorem, fotoaparátem, vodotěsné. Zobrazit větší

Helmer LK 708 modré - dětské hodinky s GPS lokátorem, fotoaparátem, vodotěsné.

Nový produkt

Nárazuvzdorné, vodotěsné dětské volací hodinky s GPS lokátorem, dotykovým displayem, digitálním i analogovým ciferníkem a fotoaparátem.

Více informací

9 ks

2 291 Kč s DPH
1 894 Kč bez DPH

Včetně 1 Kč pro ekologickou daň

Více informací

Hodinky Helmer LK 708 s GPS lokátorem – volnost dětem, klid rodičům

Dětské hodinky s GPS lokátorem Helmer LK 708 představují praktické spojení funkcí, které ocení děti i jejich rodiče. Dětem poskytnou informace o čase, rodičům zase snadnou kontrolu jejich dětí při hraní si venku s kamarády. Vyjma těchto hlavních funkcí hodinky podporují také volání na hodinky či naopak odchozí SOS hovory, příjem SMS nebo nahrávání krátkých hlasových zpráv. Polohu hodinky snímají na základě přijímání GSM/GPRS sítí a GPS satelitů a na základě získaných dat určí přesnou polohu přístroje na zápěstí vaší ratolesti. Formou souřadnic pak zjistíte konkrétní lokalizaci v mobilní aplikaci s odchylkou maximálně 5 metrů. Mezi praktické funkce patří například Fotoprint, která vykreslí absolvovanou trasu hodinek v daném časovém intervalu, nebo Geofence, která nastavuje jakýsi neviditelný prostor pro pohyb dítěte a v případě překročení vzdálenosti hodinky Helmer LK 708 odešlou upozornění.

Helmer LK 708

Dětské hodinky s GPS lokátorem v sobě spojují několik praktických a pro rodiče neocenitelných funkcí. Kromě měření času umožňují lokalizovat pohyb dětí a zároveň v případě potřeby fungují také jako mobilní telefon. Nastavit lze hned dvě telefonní čísla, na něž se lze rychle dovolat. Hodinky využívají signálu GSM/GPRS sítí a GPS satelitů, díky čemuž umožňují sledovat a lokalizovat vaše děti s přesností až na 5 metrů. Souřadnice polohy poté můžete pohodlně sledovat ve své mobilní aplikaci, která je dostupná pro operační systémy Android a iOS. Velmi praktická je také rodičovská funkce Geofence. Jednoduše nastavte prostor, ve kterém se hodinky mohou pohybovat a při překročení těchto hranic automaticky odešlou zprávu s upozorněním. Mezi další funkce patří také vzdálený odposlech, SOS volání, historie pohybu, nahrání hlasové zprávy, svítilna či fotoaparát.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Podporované sítě: GSM/GPRS

GSM frekvence: 850/ 900/ 1800/ 1900

Poziční přesnost: 5 m

Technologie baterie: Li-Iontová

Kapacita baterie: 400 mAh

Výdrž baterie: 100 hodin

Rozměry: 47,2 x 41,5 x 15,7 mm

Hmotnost: 45 g

Barva: modrá

20 dalších produktů ve stejné kategorii: