Helmer LK 708 růžové - dětské hodinky s GPS lokátorem, fotoaparátem, vodotěsné. Zobrazit větší

Helmer LK 708 růžové - dětské hodinky s GPS lokátorem, fotoaparátem, vodotěsné.

Nový produkt

Nárazuvzdorné, vodotěsné dětské volací hodinky s GPS lokátorem, dotykovým displayem a fotoaparátem.

Více informací

11 ks

2 291 Kč s DPH
1 894 Kč bez DPH

Včetně 1 Kč pro ekologickou daň

Více informací

chytrými hodinkami Helmer LK 708 se vám děti již nikdy neztratí. Před odchodem do školy jim je upevněte na zápěstí a kdykoliv potřebujete, přes aplikaci se vždy s přesností na pět metrů dozvíte, kde se dítě nachází. Dětské hodinky mají barevný displej s dotykovým ovládáním. Nechybí jim GPS, která umožňuje hodinky a jejich nositele lokalizovat. Dovnitř můžete vložit SIM kartu, která umožňuje použití pro volání a psaní SMS. S odolností IP67 máte zajištěnou bezchybnou funkčnost za každého počasí. Aplikace vás upozorní i na to, že si dítě hodinky sundá, takže můžete včas zareagovat.

Klíčové vlastnosti:

  • Dětské hodinky s možností rodičovského dohledu
  • GPS lokátor vám vždy řekne, kde se dítě nachází
  • Uložení dvou SOS telefonních čísel
  • Možnost vložit SIM kartu pro volání a psaní SMS
  • Geofence zašle upozornění na překročení zvoleného prostoru
Pomocí dětských hodinek Helmer budete vždy vědět, kde se vaše děti právě nachází.

 

Přesné měření polohy

Díky hodinkám budete vědět polohu svých dětí s přesností na pět metrů. Příslušenství má v sobě integrovanou GPS technologii, která vysílá údaje o poloze k GPS satelitům. Odtud pak přes aplikaci můžete sledovat pohyb a polohu dětí, abyste je v případě potřeby kdykoliv rychle našli.

 

product_4671005.jpg


 

Dlouhá výdrž baterie

Nemějte strach, že jednou zapomenete hodinky nabít a hned přestanou fungovat. Uvnitř se nachází baterie s kapacitou 400 mAh, která zajistí bezchybný chod hodinek až po dobu 100 hodin bez nutnosti průběžného dobíjení. Vaše děti budou vždy chráněné, abyste je mohli pustit do školy s klidným svědomím.

 

product_4671006.jpg


 

SOS volání

Vložte do hodinek SIM kartu s předplacenými daty a v případě potřeby je používejte k odesílání SMS nebo volání. Volat můžete až na dvě přednastavená telefonní čísla, na která snadno zašlete SOS upozornění. Přes aplikaci můžete také spustit vzdálený odposlech nebo zasílat na hodinky hlasové či SMS zprávy.

20 dalších produktů ve stejné kategorii: