GSM/GPRS/GPS Profesionální lokátor do auta Helmer LK 506

Nový produkt

GSM GPS lokátor Helmer LK 506 je profesionální vyhledávací/sledovací zařízení, které lze zapojit a ukrýt do elektroinstalace automobilu.

Více informací

29 ks

2 494 Kč s DPH
2 061 Kč bez DPH

Včetně 4 Kč pro ekologickou daň

Více informací

Profesionální GSM komunikátor se zabudovaným citlivým GPS přijímačem pro sledování vozidel. V každé zpravě jsou přenášeny údaje o aktuální zeměpisné poloze, čas a datum zjištěné polohy, rychlost pohybu a směr jeho vektoru. K těmto údajům mohou být ještě přidány příznaky platnosti GPS souřadnic, slabé baterie, apod. Dále umožňuje při odcizení vozidla dálkové vypnutí přívodu paliva nebo elektřiny pomocí SMS zprávy.

Poloha na požádání
Po zavolání na tel. číslo trackeru z jednoho tel. čísla z předem registrovaných v lokátoru je hovor lokátorem odmítnut. Následně lokátor odešle SMS link  o své aktuální poloze, kte rou si můžete zobrazit na googlemaps,rychlosti pohybu a směru jeho vektoru.

SOS funkce
Lokátorl je vybaven tlačítkem SOS. Po jeho aktivaci je opakovaně vysílána speciální SOS SMS zpráva ke všem přednastaveným telefonním číslům. Tato zpráva obsahuje kromě SOS i přesnou polohu a čas (pokud je k dispozici GPS signál).

Audio monitoring
Lokátor je vybaven citlivým mikrofonem. Zavoláním z tel. čísla registrovaného v modulu je možno naslouchat zvukům a hovoru z okolí trackeru.

Geofencing
Možnost přednastavení geografické kruhové oblasti. lokátor sleduje svoji polohu, a pokud opustí tuto přednastavenou kruhovou oblast, odesílá o této skutečnosti informaci na registrovaná tel. čísla.

GPRS real-time sledování
Pohyb lokátoru je možno v reálném čase vizualizovat přímo do mapových podkladů. Pokud je sledovaný objekt mimo dosah GPS signálu, je do serveru zasílána poslední známá platná poloha tak dlouho, než dojde k obnovení GPS pokrytí a zjištění nové aktuální polohy. Spotřeba dat na datové SIM kartě max. 50MB / měsíc


 

Zařízení je dále schopno:
zastavit přívod paliva do motoru
odpojení baterie
spuštění alarmu
 


Lokátor lze instalovat na skryté místo ve vozidle, externí anténa GPS se k lokátoru připojuje
kabelem, totéž platí pro externí anténu GSM a mikrofon. LK506 obsahuje záložní Li-Ion baterii,
která zajistí funkčnost lokátoru i v případě pokud by pachatel odpojil autobaterii ve vozidle.


GSM GPS lokátor Helmer LK506 je vysoce efektivní řešení zabezpečení vašeho vozidla,
kdy v krajním případě si své vozidlo můžete vyhledat i sám a prostě s ním opět
odjedete domů. Eventuálně si na dálku ve svém vozidle vypnete přívod paliva (z hlediska bezpečnosti dopravy je vhodné, abyste na přijatých SMS viděli, že vozidlo před vypnutím přívodu paliva stojí/parkuje).

Technické parametry:
GSM pásma: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
přesnost GPS: 5 až 20 m 2D RMS (v závislosti na umístění externí GPS antény a výhledu na oblohu)
napájení: 12 V nebo 24 V (autobaterie)
záložní vestavěná baterie: 3,7 V 1000 mAh
rozsah pracovních teplot: -20°C až +55°C
rozměry: 103 x 54 x 34 mm

Obsah balení:
GSM GPS lokátor
externí GPS anténa s kabelem
externí GSM anténa s kabelem
externí mikrofon s kabelem
relé (pro přerušení dodávky paliva do motoru na dálku)
elektroinstalační kabeláž (svazek) - délka jednotlivých kabelů cca 1m
CD software
AJ manuál
ČJ manuál

 

O značce Helmer: Helmer TM je registrovanou obchodní značkou naší společnosti. Spolupracujeme s předními výrobci GPS sledovacích zařízení. Značka Helmer je tak umisťována na originální produkty, u kterých probíhá důsledná výstupní kontrola kvality a funkčnosti. Nákupem lokátoru Helmer předejdete koupi laciné, čínské, často nefunkční napodobeniny.

9 dalších produktů ve stejné kategorii: