Sluchátka BASSBUDS ICE - Blue Zobrazit větší

Sluchátka BASSBUDS ICE - Blue

Nový produkt

Sluchátka BassBuds s original Swarovski elements

Více informací

1 Položka

1 194 Kč s DPH
986 Kč bez DPH

Včetně 4 Kč pro ekologickou daň

Více informací

Kolekce IN-EAR sluchátek Bassbuds byla navržena na základě požadavku na perfektní design, jeho variabilitu a vysokou technickou kvalitu výsledného zpracování. Přinášejí tak kombinaci jedinečného zvukového zážitku a neotřelého módního stylu. Sluchátka Bassbuds se mohou pochlubit rozsáhlou paletou barev a prvotřídní konstrukcí, Kolekce IN-EAR sluchátek Bassbuds byla navržena na základě požadavku na perfektní design, jeho variabilitu a vysokou technickou kvalitu výsledného zpracování. Přinášejí tak kombinaci jedinečného zvukového zážitku a neotřelého módního stylu.

Sluchátka Bassbuds se mohou pochlubit rozsáhlou paletou barev a prvotřídní konstrukcí, která zahrnuje prvky Swarovski, které jsou vloženy do přesně navrženého hliníkového pouzdra. Sluchátka jsou navržena tak, aby byla lehká a dokonale vyvážená, jsou kompatibilní se všemi Smartphony. Vestavěný ovladač MIC a MP3 umožňuje snadné ovládání hovorů a skladeb. Díky špuntům s paměťovou pěnou sluchátka pohodlně zapadají do ucha, volba tří různých velikostí špuntů umožňuje dokonalou přilnavost.
Sluchátka řady I.C.E. mají vyměnitelné vršky, které drží za pomoci magnetu a lze si tak vytvořit vlastní barevný styl. Balení BASSBUDS I.C.E. obsahuje 2 různobarevné kombinace těchto vršků.
Pro vynikající zvuk a výrazný styl jsou tady Bassbuds!


- Jack 3,5 mm
- Certifikát pravosti Swarovski
- Luxusní dárkové balení, které zahrnuje prvky Swarovski, které jsou vloženy do přesně navrženého hliníkového pouzdra. Sluchátka jsou navržena tak, aby byla lehká a dokonale vyvážená, jsou kompatibilní se všemi Smartphony. Vestavěný ovladač MIC a MP3 umožňuje snadné ovládání hovorů a skladeb. Díky špuntům s paměťovou pěnou sluchátka pohodlně zapadají do ucha, volba tří různých velikostí špuntů umožňuje dokonalou přilnavost. Sluchátka řady I.C.E. mají vyměnitelné vršky, které drží za pomoci magnetu a lze si tak vytvořit vlastní barevný styl. Balení BASSBUDS I.C.E. obsahuje 2 různobarevné kombinace těchto vršků. Pro vynikající zvuk a výrazný styl jsou tady Bassbuds! - Jack 3,5 mm - Certifikát pravosti Swarovski - Luxusní dárkové balení

18 dalších produktů ve stejné kategorii: