Helmer SG 12 bílé Zobrazit větší

Helmer SG 12 bílé

Nový produkt

Chytré polarizační audio brýle

Více informací

5 ks

1 191 Kč s DPH
984 Kč bez DPH

Včetně 1 Kč pro ekologickou daň

Více informací

Helmer SG 12 – chytré řešení po poslech hudby i ochranu očí

Chytré polarizační brýle Helmer SG 12 chrání vaše oči přes slunečním svitem a přináší praktické funkce při nošení venku. Umožní vám poslech hudby bezpečně a při zachování vnímání okolního světa. Pomocí technologie open-ear audio si můžete užívat muziku nebo mluvené slovo a současně slyšet zvuky okolo vás. To oceníte například při pohybu ve městě, přecházení silnice, řízení automobilu nebo třeba jízdě na kole a koloběžce. Přitom toto řešení nevyluzuje zvuk do okolí, takže nebudete obtěžovat kolemjdoucí.

Součástí smart brýlí Helmer SG 12 jsou také reproduktory a mikrofon, který vám po spárování s chytrým mobilním telefonem umožní pohodlnou komunikaci v handsfree. Rozhraní Bluetooth podporuje rychlé a bezdrátové připojení na vzdálenost až 20 metrů. Polarizační skla poskytují ochranu UV 400 a zlepšují viditelnost. Díky dotykovému ovládání máte vše pod ideální kontrolou.

Helmer SG 12

Chytré polarizační brýle s tmavými skly nejen chrání oči, ale jsou i vkusným módním doplňkem a disponují řadou chytrých funkcí. Vestavěná sluchátka s mikrofonem přinášejí možnost poslechu hudby a pohodlného handsfree telefonování prostřednictvím brýlí. Provedení „bone conduction“, neboli vedení zvuku vibracemi skrze lícní kosti do vnitřního ucha, umožňuje současně poslouchat hudbu i okolní zvuky. Pro příjem hovorů a pohodlné ovládání hudby či hlasitosti jsou k dispozici dotyková tlačítka. Předností je také možnost hlasového ovládání s asistentem Siri, pomocí kterého můžete požádat o přehrání hudby, navigaci, online informace a spoustu dalších. Připojení k chytrému telefonu je pak realizováno skrze technologii Bluetooth. Při plném nabití vydrží až 7 hodin provozu. Nabíjení je řešeno pomocí konektorů micro USB.

Součástí balení je nabíjecí micro USB kabel.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ brýlí: sluneční

Skla: tmavá

Mikrofon: ano

Připojení: Bluetooth 5.0

Kapacita baterie: 80 mAh

Výdrž baterie: až 7 h

Konektor: 2x micro USB (nabíjení)

Rozměry: 150 x 143 x 50 mm

Hmotnost: 30 g

Barva obrouček: bílá

13 dalších produktů ve stejné kategorii: